Budowa mostu kolejowego na rzece Świder w Sufczynie (gm. Kołbiel) w 1935 roku przez 1 Grupę Saperów II RP oraz II Batalion Mostów Kolejowych. (fotografia 9 x 12 cm)

Zdjęcia z poświęcenia mostu na rzece Świder w okolicach Kołbieli (czyżby Sufczyn?)

 

 

źródło: http://mbc.cyfrowemazowsze.pl/dlibra/docmetadata?id=18360&from=&dirids=1&ver_id=&lp=1&QI=